VeryFit CK19 DIX01 Silver

VeryFit CK19 DIX01 Silver

VeryFit CK19 DIX01 Silver

1 690,00 

EAN: 9120077177243 Katalogové číslo: hvf041 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Chytré hodinky značky VeryFit se stanou vaším nepostradatelným společníkem. Na zápěstí si je připnete koženým řemínkem a díky své nízké hmotnosti je na zápěstí téměř neucítíte. 1,3″ TFT displej je krytý tvrzeným sklíčkem a nabízí vyvážené barvy a automatické rozsvícení při zvednutí zápěstí. Díky možnosti nastavit si libovolnou fotografii jako motiv ciferníku se vám pohled na hodinky jen tak neomrzí.Hodinky se pyšní výdrží baterie až 15 dní v úsporném režimu, při neustálém používání pak 8 dní.Hodinky jednoduše spárujete přes aplikaci EnjoyFit a budete moci sledovat přehledné grafy a statistiky o vašich výkonech, spánku či srdečním tepu. Svá data pak můžete sdílet s přáteli. Přes aplikaci lze hodinky jednoduše nastavovat.
FUNKCE:Celodenní měření srdečního tepu: Integrovaný monitor srdečního tepu měří v malých intervalech 24 hodin denně vaši tepovou frekvenci. Máte tak neustálé informace o tepové frekvenci během dne i během vašeho tréninku.
Celodenní aktivita: Hodinky počítají během celého dne počet kroků a orientační počet kalorií, které spálíte.
Režimy pro různé sportovní aktivity: Můžete si vybrat z programů jako: chůze, běh, túry, jízda na kole, plavání, basketbal, fotbal, stolní tenis a badminton
Monitor spánku: Hodinky automaticky poznají fázi spánku, ve které se nacházíte i dobu spánku. Po synchronizaci s mobilním telefonem si můžete v aplikaci prohlédnout v přehledném grafu kvalitu svého spánku.
Notifikace z mobilního telefonu: Po propojení s vaším mobilním telefonem budete dostávat informace o příchozím hovoru a SMS, také dostane upozornění ze sociálních sítí (Facebook, WhatsApp, Twitter apod.) a nechybí ani upozornění na budíček.
PARAMETRY:Kompatibilita s mobilním telefonem: Android 4.4 a vyšší; iOS 8.2 a vyššíVoděodolnost: IP67 – vhodný pro potápění do 1 metru po dobu 30 minut Bluetooth: 4.0 BLE; dosah 6 – 10 metrůDoba nabíjení: 3 hodinyJazyk podpory aplikace: čeština, ruština, němčina, italština, japonština, francouzština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, angličtina, portugalština, španělština, korejština, malajština.

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VeryFit CK19 DIX01 Silver”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *