VeryFit CK23 DIX01 Black

VeryFit CK23 DIX01 Black

VeryFit CK23 DIX01 Black

1 750,00 

EAN: 9120077177069 Katalogové číslo: hvf055 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Na chytré hodinky VeryFit CK23 DIX01 se můžete naprosto spolehnout při každodenních činnostech. Hodinky si na zápěstí připnete příjemným textilním řemínkem. Barevný 1,22″ TFT displej se dobře ovládá a je krytý plastovým sklíčkem. Jistě oceníte i možnost vybrat si z různých motivů ciferníků. Hodinky se připojují k mobilnímu telefonu pomocí aplikace Enjoy Fit App. O veškerých aktivitách – počet ušlých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií, průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy. Výdrž baterie činí při běžném používání až 2-5 dní, v pohotovostním režimu pak 30 dní.
Funkce:Integrovaný monitor srdečního tepu a krevního tlakuMonitorování spánkuKrokoměrStopkyNotifikace z mobilního telefonu (SMS, volání, e-maily, připomenutí), možnost odmítnout hovor přímo z hodinekHledání telefonuTréninkové funkce – chůze, běh, turistika, jízda na kole, plavání, basketbal, fotbal, stolní tenis, badmintonOvládání kameryUpomínka při dlouhém sezení, dodržování pitného režimu, braní lékůPočasíVibrační alarmVýpočet kaloriíAutomatické rozsvícení při zvednutí zápěstí
Jazyk podpory aplikace: čeština, angličtina, ruština, španělština, francouzština apod. 
Poznámky: 
1. Před použitím prosím nabijte! 
2. Nepoužívejte chytré hodinky v mořské vodě, horké vodě nebo teplé vodě! 
Systém: pro Android 4.4 / IOS 8.0 a novější, Bluetooth 4.0.Doba nabíjení: cca 3 hodiny

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VeryFit CK23 DIX01 Black”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *