VeryFit GT103 DIX02 Grey

VeryFit GT103 DIX02 Grey

VeryFit GT103 DIX02 Grey

1 590,00 

EAN: 9120077177229 Katalogové číslo: hvf057 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Chytré hodinky VeryFit GT103 se stanou vaším nepostradatelným společníkem při každodenních činnostech. Hodinky si na zápěstí připnete příjemným silikonovým řemínkem černé barvy. Barevný IPS 1,3″ displej je dobře čitelný a díky 2,5D zahnutému sklíčku se příjemně ovládá. Hodinky se připojují k mobilnímu telefonu pomocí aplikace WearFit 2.0 O veškerých aktivitách (počet ušlých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy.
Funkce:Vibrační alarmIntegrovaný monitor srdečního tepu, krevního tlaku a kyslíku v krviKrokoměrNotifikace z mobilního telefonu (SMS, volání, e-maily, připomenutí)Tréninkové funkceOvládání hudbyOvládání kameryUpomínka při dlouhém sezeníVyhledání mobilního telefonuVýpočet kaloriíDotykový displej

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VeryFit GT103 DIX02 Grey”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *