VeryFit M4 DIX03 Blue

VeryFit M4 DIX03 Blue

VeryFit M4 DIX03 Blue

1 450,00 

EAN: 9120077177311 Katalogové číslo: hvf043 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Nedokážete si představit život bez fitness náramku, který vás díky údajům o vaší kondici neustále vybičovává k lepším výsledkům? Fitness náramek VeryFit M4 DIX01 bude pro vás tím pravým společníkem.Náramek se připojuje k mobilnímu telefonu pomocí aplikace WearFit 2.0. O veškerých aktivitách (počet ušlých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy. Náramek se pyšní výdrží baterie až 7 dní v úsporném režimu, při neustálém používání pak 3-5 dní.
FUNKCE:Celodenní měření srdečního tepu: Integrovaný monitor srdečního tepu měří v malých intervalech 24 hodin denně vaši tepovou frekvenci. Máte tak neustálé informace o tepové frekvenci během dne i během vašeho tréninku. Náramek dokáže měřit i krevní tlak.
Celodenní aktivita: Náramek počítá během celého dne počet kroků a orientační počet kalorií, které spálíte. Lze si nastavit u upozornění na dlouhé sezení – kdykoliv bude čas vstát a trochu se protáhnout, náramek vás jemnými vibracemi upozorní.
Režimy pro různé sportovní aktivity: Můžete si vybrat sport, který budete s náramkem na zápěstí provozovat. Na výběr máte z několika základních programů.
Monitor spánku: Náramek automaticky pozná fázi spánku, ve které se nacházíte i dobu spánku. Po synchronizaci s mobilním telefonem si můžete v aplikaci prohlédnout v přehledném grafu kvalitu svého spánku.
Notifikace z mobilního telefonu: Po propojení s vaším mobilním telefonem budete dostávat informace o příchozím hovoru a SMS, také dostane upozornění ze sociálních sítí (Facebook, WhatsApp, Twitter apod.) Potěší i funkce hledání mobilního telefonu.
Ovládání fotoaparátu: K aktivaci spouště stačí stisknout tlačítko na náramku nebo otočit zápěstím.
 
PARAMETRY:Kompatibilita s mobilním telefonem: Android 4.4 a vyšší; iOS 8.4 a vyššíVoděodolnost: IP67 – vhodný pro potápění do 1 metru po dobu 30 minutDisplej: 0,96“ LCD barevný Bluetooth: 4.1; dosah 6 – 10 metrůJazyk: náramek je v angličtině, zprávy se synchronizují dle jazyku telefonu – podpora čeština, angličtina, francouzština, němčina, japonština, španělština, italština, ruština, portugalština, turečtinaNávod ZDE.

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VeryFit M4 DIX03 Blue”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *