VeryFit V11 DIX01 Black

VeryFit V11 DIX01 Black

VeryFit V11 DIX01 Black

1 800,00 

EAN: 9120077177403 Katalogové číslo: hvf058 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Na chytré hodinky VeryFit V11 se můžete naprosto spolehnout při každodenních činnostech. Hodinky si na zápěstí připnete příjemným silikonovým řemínkem. Barevný IPS 1,3″ displej je dobře čitelný z různých pozorovacích úhlů. Hodinky se připojují k mobilnímu telefonu pomocí aplikace Da Fit. O veškerých aktivitách (počet ušlých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy. Výdrž baterie činí při běžném používání až 4 dny, v pohotovostním režimu pak 7 dní.
Funkce:Integrovaný monitor srdečního tepu, krevního tlaku a kyslíku v krviKrokoměrStopkyNotifikace z mobilního telefonu (SMS, volání, e-maily, připomenutí)Tréninkové funkceOvládání kameryUpomínka při dlouhém sezení, dodržování pitného režimuVibrační alarmVýpočet kaloriíJazyk: angličtina, ukrajinština, ruština, němčina, italština, francouzštinaJaponština, thajština, zjednodušená čínština, tradičníČínština, portugalština, španělština, arabština,korejštinaSystém: pro Android 4.3 / IOS 9.0 a novější, Bluetooth 4.0.Doba nabíjení: cca 2 hodiny (Použijte USB adaptér 5V pro nabíjení nejméně 2 hodiny pro plné nabití)

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VeryFit V11 DIX01 Black”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *