VeryFit W7 DIX01 Black

VeryFit W7 DIX01 Black

VeryFit W7 DIX01 Black

1 180,00 

EAN: 9120077176765 Katalogové číslo: hvf014 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Pokud hledáte doplněk, který vás bude úspěšně posouvat za vytyčenými cíli, pak vsaďte na fitness náramek nové generace – VeryFit W7 DIX01. Silikonový řemínek černé barvy tvoří s pouzdrem jednolitý celek, náramek je tak velice příjemný na nošení. Barevný dotykový displej je přehledný a nabízí šest různých vzhledů.Náramek se připojuje k mobilnímu telefonu pomocí aplikace VeryFitPro, která je kompletně v češtině. O veškerých aktivitách (počet ujitých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy.
FUNKCE:Monitor srdečního tepu: Integrovaný monitor srdečního tepu měří v malých intervalech 24 hodin denně vaši tepovou frekvenci. Máte tak neustálé informace o tepové frekvenci během dne i během vašeho tréninku.
Celodenní aktivita: Náramek počítá během celého dne počet kroků a orientační počet kalorií, které spálíte. Lze si nastavit u upozornění na dlouhé sezení – kdykoliv bude čas vstát a trochu se protáhnout, náramek vás jemnými vibracemi upozorní.
GPS: Na mapce v aplikaci zjistíte, kde všude jste běhali, nebo např. jezdili na kole.
Režimy pro různé sportovní aktivity: Můžete si vybrat sport, který budete s náramkem na zápěstí provozovat. Na výběr máte běh, cyklistiku, fitness, outdoor, lyžování a golf
Monitor spánku: Náramek automaticky pozná fázi spánku, ve které se nacházíte i dobu spánku. Po synchronizaci s mobilním telefonem si můžete v aplikaci prohlédnout v přehledném grafu kvalitu svého spánku.
Notifikace z mobilního telefonu: Po propojení s vaším mobilním telefonem budete dostávat informace o příchozím hovoru a SMS, také dostane upozornění ze sociálních sítí (Facebook, WhatsApp, Twitter apod.)
Ovládání fotoaparátu: K aktivaci spouště stačí stisknout tlačítko na náramku nebo otočit zápěstím.
PARAMETRY:Kompatibilita s mobilním telefonem: Android 4.3 a vyšší; iOS 8.0 a vyššíVoděodolnost: IP68 – vhodný pro potápění do 1 metru po dobu 30 minutDisplej: 0,96“ OLED dotykový barevný Bluetooth: 4.0 BLE; dosah 6 – 10 metrůBaterie: 90 mAh; výdrž v pohotovostním režimu až 14 dnů, doba nabíjení činí 2 hodiny, náramek rozpojte a jednoduše ho dobijte přes USB port v PC.

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „VeryFit W7 DIX01 Black“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *