VeryFit Z21 PLUS DIX03 Navy Blue

VeryFit Z21 PLUS DIX03 Navy Blue

VeryFit Z21 PLUS DIX03 Navy Blue

1 200,00 

EAN: 9120077177090 Katalogové číslo: hvf037 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Pokud hledáte doplněk, který vás bude úspěšně posouvat za vytyčenými cíli, pak vsaďte na fitness náramek nové generace – VeryFit Z21 PLUS DIX01. Silikonový řemínek modré barvy tvoří s pouzdrem perfektní celek, náramek je velice příjemný na nošení. Jistě oceníte i barevný TFT displej, který nabídne lepší pozorovací úhly a rozlišení 160×80 px. Náramek se pyšní výdrží baterie až 30 dní v úsporném režimu, při neustálém používání pak 10 – 15 dní.Náramek se připojuje k mobilnímu telefonu pomocí aplikace Glory fit. O veškerých aktivitách (počet ušlých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy.
FUNKCE:Celodenní měření srdečního tepu: Integrovaný monitor srdečního tepu měří v malých intervalech 24 hodin denně vaši tepovou frekvenci. Máte tak neustálé informace o tepové frekvenci během dne i během vašeho tréninku.
Celodenní aktivita: Náramek počítá během celého dne počet kroků a orientační počet kalorií, které spálíte. Lze si nastavit u upozornění na dlouhé sezení – kdykoliv bude čas vstát a trochu se protáhnout, náramek vás jemnými vibracemi upozorní.
Režimy pro různé sportovní aktivity: Můžete si vybrat sport, který budete s náramkem na zápěstí provozovat. Na výběr máte z programů jako: badminton, pingpong, tenis, běh, jízda na kole, plavání a skákání přes švihadlo
Monitor spánku: Náramek automaticky pozná fázi spánku, ve které se nacházíte i dobu spánku. Po synchronizaci s mobilním telefonem si můžete v aplikaci prohlédnout v přehledném grafu kvalitu svého spánku.
Notifikace z mobilního telefonu: Po propojení s vaším mobilním telefonem budete dostávat informace o příchozím hovoru a SMS, také dostane upozornění ze sociálních sítí (Facebook, WhatsApp, Twitter apod.)
Ovládání fotoaparátu: K aktivaci spouště stačí stisknout tlačítko na náramku nebo otočit zápěstím.
 
PARAMETRY:Kompatibilita s mobilním telefonem: Android 4.4 a vyšší; iOS 8.0 a vyššíVoděodolnost: IP68 – vhodný pro potápění do 1 metru po dobu 30 minutDisplej: 0,96“ LCD barevný Baterie: 100 mAh; výdrž v pohotovostním režimu až 30 dnů, doba nabíjení činí 2 hodinyBluetooth: 4.0; dosah 6 – 10 metrů

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „VeryFit Z21 PLUS DIX03 Navy Blue“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *