VeryFit Z30 DIX04 Pink - SLEVA

VeryFit Z30 DIX04 Pink - SLEVA

VeryFit Z30 DIX04 Pink

1 490,00 

EAN: 9120077177045 Katalogové číslo: hvf034 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Pokud hledáte doplněk, který vás bude úspěšně posouvat za vytyčenými cíli, pak vsaďte na fitness náramek nové generace – VeryFit Z30 DIX01. Silikonový řemínek v něžné růžové barvě tvoří s hranatým pouzdrem perfektní celek, náramek je tak velice příjemný na nošení. Barevný dotykový displej s dotykovým tlačítkem je přehledný a nabízí tři různé vzhledy.Náramek se připojuje k mobilnímu telefonu pomocí aplikace Glory fit. O veškerých aktivitách (počet ujitých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy.
Funkce:AlarmDotykový displejIntegrovaný monitor srdečního tepu (VC9S)KrokoměrNotifikace z mobilního telefonu (SMS, volání, e-maily, připomenutí)StopkyTréninkové funkceUpomínka při dlouhém sezeníVyhledání mobilního telefonuVýpočet kalorií

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „VeryFit Z30 DIX04 Pink“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *