Wotchi Fitness náramek s teploměrem WT22B

Wotchi Fitness náramek s teploměrem WT22B

Wotchi Fitness náramek s teploměrem WT22B

1 790,00 

EAN: 2376875606424 Katalogové číslo: hwo186 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Fitness náramky se v poslední době staly neodmyslitelným doplňkem každého člověka, který žije aktivním životem, vyznává zdravý životní styl, sportuje a zajímá se o svůj zdravotní stav. Fitness náramek Wotchi počítá každý váš krok, ušlou vzdálenost, sleduje tepovou frekvenci, krevní tlak, okysličení krve, či počítá spálené kalorie. Velkou výhodou je také funkce tělesného teploměru, stačí přejít na funkci teploměru a náramek začne automaticky měřit teplotu vaší kůže i vaší tělesnou teplotu, nejvyšší naměřená teplota bude uložena a slouží k porovnání teplot při dalším měření. Při sportování si můžete vybrat ze 4 tréninkových režimů, které vám pomohou posouvat své hranice a podávat lepší výkony. Na výběr máte z běhu, jízdy na kole, turistiky a plavání.
Jakmile náramek propojíte se svým mobilním telefonem skrz aplikaci JYouPro, získáte detailní přehled o svých každodenních aktivitách. V aplikaci si také přizpůsobujete notifikace hovorů, zpráv, SMS, budíky, připomenutí neaktivity, hydratace či medikace. Pokud potřebujete náramek nabít, rozpojte vrchní část řemínku a připojte do USB portu počítače či nabíječky. Nabíjení trvá přibližně 2 hodiny. Výdrž baterie činí až 5 dní (záleží na míře využití náramku), nicméně pokud se omezíte pouze na funkci času, náramek nabídne až 14 dní výdrže.
Pro pohyb v menu stačí jedno klepnutí na dolní část displeje, pro výběr sportovní aktivity, změnu motivu displeje stačí dlouze stisknout. Na výběr máte ze 3 ciferníků.
Funkce:

notifikace z mobilního telefonu – náramek upozorní na zprávu nebo příchozí hovor vibracemi; hovor nemůžete přijmout ani odmítnout, dotykem displeje náramku pouze zrušíte upozornění na hovor
krokoměr – v aplikaci si můžete nastavit denní cíl počtu kroků
monitoring srdečního tepu
měření krevního tlaku
měření okysličení krve SpO2
tréninkové funkce – běh, jízda na kole, turistika, plavání
teploměr – teplota kůže, tělesná teplota, maximální naměřená teplota
výpočet spálených kalorií
výpočet ušlé vzdálenosti
Phone Finder
monitorování spánku
budík – můžete nastavit až 5 budíků
upozornění na dlouhé sezení, pitný režim, braní léků – v aplikaci si můžete nastavit po jak dlouhé době nebo v kolik hodin vás náramek upozorní, abyste se šli projít, či se napít nebo si vzít léky
vzdálené ovládání fotoaparátu – zatřesením ruky s náramkem dojde k pořízení fotografie

Kompatibilita:

Bluetooth 4.0 (prostřednictvím Bluetooth komunikuje mobilní telefon s aplikací JYouPro)
Android 5.1 a novější
iOS 8.0 a novější

Jazyk:
Náramek je v angličtině.

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky Wotchi

Chytré hodinky Wotchi mají krásně čitelný kulatý displej, disponuje množstvím užitečných funkcí. Mají elegantní zpracování a design, dají se nosit do práce i ve volných chvílích. Hodinky Wotchi si prostě zamilujete.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Wotchi Fitness náramek s teploměrem WT22B”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *