Wotchi Fitness náramek W15P

Wotchi Fitness náramek W15P

Wotchi Fitness náramek W15P

1 190,00 

EAN: 2376875664134 Katalogové číslo: hwo245 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl a žijete aktivním způsobem života, bude vám fitness náramek značky Wotchi perfektním pomocníkem. Díky němu získáte přehled o svých každodenních aktivitách. Náramek umí počítat nachozené kroky, ušlou vzdálenost či spálené kalorie. Nezbytnou funkcí je také integrovaný monitor srdečního tepu. Každý sportovec ocení tréninkové funkce, které lze využít například při běhání, skákání přes švihadlo či posilování břišních svalů. Po propojení mobilního telefonu s aplikací FitPro získáte také detailní přehled o kvalitě, délce a frekvenci vašeho spánku. Náramek si na zápěstí připnete příjemným řemínkem. Běžná výdrž baterie činí 4-7 dní, v režimu času až 45 dní. Náramek se nabíjí přes USB kabel, pouzdro se musí vyjmout z řemínku. Vsaďte na spolehlivý fitness doplněk, který si ihned zamilujete.
Pro rozsvícení displeje a pohyb v menu stačí jedno klepnutí, pro výběr sportovní aktivity, změnu motivu displeje či návrat zpět stačí dlouze stisknout.
Funkce:

notifikace z mobilního telefonu
krokoměr
monitoring srdečního tepu
tréninkové funkce – běh, skákání přes švihadlo, posilování břišního svalstva
monitorování spánku
výpočet spálených kalorií
výpočet ušlé vzdálenosti
kontrola stavu baterie
kalendář
dálkové pořízení fotografie

Kompatibilita:

Bluetooth 4.0 (prostřednictvím Bluetooth komunikuje mobil s aplikací FitPro)
Android 5.0 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Jazyky:
Hodinky nejsou v češtině, podporované jazyky: angličtina, španělština, portugalština, francouzština, němčina, italština, ruština, japonština, korejštinaHodinky komunikují s aplikací FitPro, která je dostupná i v češtině.

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky Wotchi

Chytré hodinky Wotchi mají krásně čitelný kulatý displej, disponuje množstvím užitečných funkcí. Mají elegantní zpracování a design, dají se nosit do práce i ve volných chvílích. Hodinky Wotchi si prostě zamilujete.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Wotchi Fitness náramek W15P“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *