Wotchi Fitness náramek W28B - Blue

Wotchi Fitness náramek W28B - Blue

Wotchi Fitness náramek W28B – Blue

2 190,00 

EAN: N/A Katalogové číslo: hwo238 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Chytrý a elegantní náramek značky Wotchi se stane vaším nepostradatelným doplňkem. Displej je dobře čitelný a je vsazen do kovového pouzdra osazeného třpytivými kamínky. Hodinky se připínají stylovým milánským tahem, který se dokonale přizpůsobí každému obvodu zápěstí. Díky systému easy–click, můžete tah jednoduše odepnout a připnout si jakýkoliv jiný, můžete si tak hodinky přizpůsobit dle nálady či outfitu, viz ilustrační foto níže. Z množství užitečných funkcí stojí za zmínku tréninkové režimy pro běh, jízdu na kole, plavání, badminton, pingpong, tenis a skákání přes švihadlo. Samozřejmostí je krokoměr, výpočet spálených kalorií, uražené vzdálenosti či sledování srdečního tepu a kvality spánku. Potěší i notifikace zpráv, hovorů, dokonce máte možnost odmítnout příchozí hovor.
Pro rozsvícení displeje a pohyb v menu stačí jedno klepnutí, pro výběr sportovní aktivity, změnu motivu displeje či návrat zpět stačí dlouze stisknout.
Funkce:

krokoměr
výpočet spálených kalorií
monitorování kvality spánku
monitoring srdečního tepu a tlaku
monitoring okysličení krve SpO2
notifikace z mobilního telefonu – možnost odmítnout příchozí hovor
počasí
tréninkové režimy
stopky
budík

Kompatibilita:

Bluetooth 4.0
iOS 8.0
Android 4.4

Hodinky se párují s aplikací FlagFit 2.0Aplikace disponuje jazyky: čínština, angličtina, korejština, japonština, němčina, španělština, francouzština, italština, portugalština, arabština, ruština, holandština, hindština, polština

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky Wotchi

Chytré hodinky Wotchi mají krásně čitelný kulatý displej, disponuje množstvím užitečných funkcí. Mají elegantní zpracování a design, dají se nosit do práce i ve volných chvílích. Hodinky Wotchi si prostě zamilujete.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Wotchi Fitness náramek W28B – Blue”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *