Wotchi Smartwatch W03G - Grey

Wotchi Smartwatch W03G - Grey

Wotchi Smartwatch W03G – Grey

3 990,00 

EAN: 2376875632393 Katalogové číslo: hwo229 Kategorie: Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Pokud vyznáváte zdravý životní styl a jste nadšeným sportovcem, pak uvítáte užitečný doplněk, který vám umožní sledovat zdravotní stav a bude napomáhat k lepším sportovním výkonům. Chytré hodinky Wotchi jsou bezesporu dobrou volbou. Mezi jejich základní funkce patří krokoměr, budík či kalendář. Hodinky sledují ušlou vzdálenost, spálené kalorie i srdeční tep a krevní tlak. S tréninkovými režimy se můžete věnovat fotbalu, basketbalu či chůzi a běhu. Po propojení s mobilním telefonem zobrazuje displej telefonní seznam i upozornění na příchozí hovory, SMS, či emaily. Jednoduše lze z hodinek ovládat hudební přehrávač i fotoaparát v telefonu. Aplikace FunDo přehledně informuje o každé aktivitě, dokonce i o kvalitě a délce spánku. Jedním stisknutím lze nastavit úsporný režim, hlasitost nebo změnit motiv displeje. Silikonový řemínek s příjemným povrchem je vysoce odolný a zajišťuje pohodlné nošení.
Funkce:

krokoměr
kalendář
notifikace z mobilního telefonu – hovory, SMS, email, ..
monitorování spánku
kalkulačka
sledování srdečního tepu
měření krevního tlaku
tréninkové funkce – běh, chůze, basketbal, fotbal, ..
výpočet vzdálenosti, rychlosti a spálených kalorií
ovládání hudby a fotoaparátu
připomínání dlouhého sezení
změna motivu
telefonní seznam
částečně čeština
Phone Finder
stopky
alarm
kalendář
úsporný režim

Kompatibilita:

Android 4.4 a novější
iOS 8.0 a novější
Bluetooth 4.2 a novější
Aplikace FunDo

Jazyk hodinek:
čínština, polština, angličtina, španělština, němčina, ruština, francouzština, japonština, italština, portugalština, arabština, thajština, arabština, ukrajinština, čeština, indonéština, malajština, vietnamština, řečtina, ..
Jazyk aplikace:
čínština, angličtina, španělština, ruština, turečtina, hebrejština, němčina, italština, japonština, francouzština, thajština, portugalština, arabština, ..

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky Wotchi

Chytré hodinky Wotchi mají krásně čitelný kulatý displej, disponuje množstvím užitečných funkcí. Mají elegantní zpracování a design, dají se nosit do práce i ve volných chvílích. Hodinky Wotchi si prostě zamilujete.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Wotchi Smartwatch W03G – Grey”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *