Wotchi Smartwatch WT33SST - Silver Steel

Wotchi Smartwatch WT33SST - Silver Steel

Wotchi Smartwatch WT33SST – Silver Steel

3 890,00 

EAN: 2376875623421 Katalogové číslo: hwo196 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Smartwatch značky Wotchi potěší po všech stránkách. Skvěle vypadají a překypují množstvím užitečných funkcí, které využijete v mnoha různých situacích. Hodinky budou dělat dobrou službu každému sportovci i vyznavači zdravého životního stylu. Budou sledovat každý váš krok, krevní tlak, srdeční tep a dokonce i frekvenci a kvalitu spánku. Samozřejmostí jsou také stopky, budík a kalendář. Díky notifikacím z mobilního telefonu budete vždy v obraze a nikdy nepřehlédnete novou SMS či email. Takové hodinky jsou skvělým pomocníkem a motivátorem k dosažení lepších sportovních výsledků a průběžné kontrole zdravotního stavu.

Jakmile hodinky propojíte přes Bluetooth s aplikací Fundo, získáte detailní přehled o svých výsledcích a každodenních aktivitách. Hudbu a fotoaparát lze pohodlně ovládat přímo z Wotchi. Pro oživení můžete dle libosti měnit motiv displeje. 

Funkce:

krokoměr
kalendář
telefonní seznam, historie volání
úsporný režim
notifikace z mobilního telefonu
monitorování spánku
sledování srdečního tepu
měření krevního tlaku
tréninková funkce – běh
mikrofon a reproduktor – jakmile propojíte hodinky s telefonem pomocí bluetooth, můžete s hodinkami uskutečňovat telefonní hovory
budík
stopky
ovládání fotoaparátu a hudby z telefonu
kalkulačka
připomínka dlouhého sezení (neaktivity)
výpočet vzdálenosti, rychlosti a spálených kalorií

Kompatibilita:

Android 5.0
iOS 8.0
Bluetooth 4.0
Aplikace Fundo

Jazyk:
angličtina, francouzština, španělština, polština, portugalština, italština, němčina, indonéština, vietnamština, řečtina, malajština, turečtina, ruština, čeština, nizozemština

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky Wotchi

Chytré hodinky Wotchi mají krásně čitelný kulatý displej, disponuje množstvím užitečných funkcí. Mají elegantní zpracování a design, dají se nosit do práce i ve volných chvílích. Hodinky Wotchi si prostě zamilujete.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Wotchi Smartwatch WT33SST – Silver Steel”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *