Carlos Alcaraz je ambasadorem značky Rolex

Estimated read time 2 min read

Španělská náctiletá tenisová hvězda Carlos Alcaraz nedávno podepsal smlouvu se společností Rolex – vystupuje nyní jako globální ambasador Rolex, v současnosti pravděpodobně nejlepší značky luxusních hodinek na světě.

Alcaraz o tom pomocí Instagramu a Twitteru informoval své fanoušky. Na snímku zveřejněném Španělem na Twitteru je vidět, jak pózuje s vedoucím marketingu společnosti Rolex před jedním ústředím společnosti.

K fotografii Alcaraz napsal: „Jsem velmi šťastný a nadšený, že jsem součástí rodiny Rolex.“

Alcaraz se tak připojil k Rogeru Federerovi, Janniku Sinnerovi, Stefanu Tsitsipasovi, Garbine Muguruzaové či Biance Andreescu – i tito tenisové superstar jsou ambasadory společnosti Rolex.

Švýcarská značka hodinek je od nepaměti oficiální časomírou všech Grandslamů. Je však třeba poznamenat, že i když se tato švýcarská hodinářská značka těší velkému zastoupení v tenise, čelí zároveň tvrdé konkurenci evropských hodinářských rivalů, jako jsou Richard Mille, Hublot a Audemars Piguet, kteří podepsali smlouvu s Rafaelem Nadalem, světovou jedničkou Novakem Djokovičem a nebo 23násobnou vítězkou grandslamu Serenou Williamsovou.

Rolex tak evidentně chce „podchytit“ novou vycházející hvězdu tenisu co nejdříve, aby mu ji nevyfoukl někdo jiný. Rolex také dříve spolupracoval s bývalou dánskou světovou jedničkou Caroline Wozniacki. Prostě Rolex to má v tenise hodně pochycené. 🙂

Sponzorství společnosti Rolex se přidává ke sponzorství Carlose Alcaraze společnostmi Nike a Babolat.

Carlos Alcaraz tedy nyní bude na pozápasových konferencích i ve volných chvílích nosit hodinky Rolex. Dobrá volba, Carlosi.

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  1 Comment

  Add yours

  + Leave a Comment

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.