Jaké hodinky nosí Stefanos Tsitsipas?

Estimated read time 3 min read

Stefanos Tsitsipas je sportovec, který si skoro zaslouží titul „zázračný“. Proč? 24letá řecká tenisová hvězda byla jednu dobu nejmladším hráčem, který byl v žebříčku ATP v TOP 20 hráčů. Pak Tsitsipas přidal na svůj již tak působivý seznam úspěchů další zářez – stal se nedávno nejmladším ambasadorem společnosti Rolex.

V rámci jedné z nejdůležitějších obchodních dohod své kariéry nyní Tsitsipas nosí hodinky Rolex na kurtu i mimo něj a také při předávání cen – ano, přesně tak, bude zvedat trofeje s hodinkami Rolex na zápěstí.

Přítomnost hodinek Rolex ve světě tenisu je už prostě klasika – Rolex sponzoruje některá z nejslavnějších sportovních jmen – včetně Rogera Federera, Grigora Dimitrova, Dominica Thiema, Juana Martina del Potra, Lucase Pouilleho, Jo Wilfrieda Tsongu a třeba i Miloše Raonice. Ano, na zápěstích těchto hvězd najdete Rolexky.

Jaké kousky jsou ve sbírce hodinek Stefanose Tsitsipase? Jaké hodinky nosí?

Už v roce 2019 byl Stefanos Tsitsipas jmenován oficiálním ambasadorem značky Rolex – stal se tak nejmladším hráčem, který kdy dosáhl této pocty a mety. S ohledem na dlouhou a slavnou historii společnosti Rolex, která je tak nějak srostlá tenisem, dává naprostý smysl, že se rozhodli sponzorovat tak nadějného tenistu.

Takže, jaké kousky nosí? V poslední době Stefanos Tsitsipas nosil hodinky Rolex Daytona 116500 s keramickým rámečkem. Nosí je během rozhovorů po zápase.

Nedávno (2022) vyhrál Tsitsipas prestižní turnaj v Monte Carlu. Při zvedání poháru měl hodinky Rolex Submariner 126613LN. Rolexky měl i nedávno při účastni na tenisovém turnaji na Mallorce.

I další tenisové legendy byly svého času ambasadory společnosti Rolex. Rod Laver, Björn Borg, John McEnroe, Roger Federer – tito všichni měli Rolexky na zápěstí.

Stefanos nosí hodinky Rolex jen při předávání pohárů, při pozápasových rozhovorech, mezi zápasy a pak i mimo kurt. Při hře hodinky na zápěstí Stefanose neuvidíte. Nosí potítko, ale hodinky ne. Zřejmě mu při hře není pohodlné nosit hodinky.

A dále si přečtěte o hodinkách

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.