Hodinky Tommy Hilfiger – jsou kvalitní?

Estimated read time 6 min read

Od založení značky Tommy Hilfiger v roce 1985 se značka od navrhování a vytváření oděvních kolekcí rozrostla i na další trhy – prodávají parfémy, sluneční brýle, šperky a ano, i hodinky. Pro ty, kteří mají zájem o módu i slabost pro značku Tommy Hilfiger, jsme vytvořili malého průvodce světem hodinek Tommy Hilfiger.

O značce Tommy Hilfiger

Tuto módní značku založil sám Tommy Hilfiger a dodnes je jejím hlavním módním návrhářem. Na rozdíl od mnoha populárních módních značek, Tommy Hilfiger ve skutečnosti začínala jako značka pánského oblečení (v roce 1985). Získala si tak velkou popularitu, že se značka rozšířila z pouze pánského oblečení i na kolekce dámského oblečení (to bylo v roce 1993). Nyní se Tommy Hilfiger prodává do více než 100 různých zemích na pěti kontinentech a ambicí značky je i nadále růst.

Tommy Hilfiger a zajímavý fakt: Tommy Hilfigerovi byla nabídnuta práce na plný úvazek ve společnosti Calvin Klein – měl tam působit jako jeden z jejich předních módních návrhářů, ale on to odmítl jen těsně předtím, než založil vlastní značku.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger

U všech řad hodinek Tommy Hilfiger najdete téměř jakoukoli barvu a styl, který si přejete. Každý si tak může koupit hodinky této značky, které budou odpovídat jeho / jejímu stylu. Jsou vhodné na běžné nošení, do práce, kanceláře, ale i na formální události. Tommy Hilfiger má opravdu pro každého něco. Pokud jde o baterii a péči, u většiny modelů budete muset baterii měnit každé 2–3 roky – což je u hodinek standardní.

Nyní ke kvalitě. Obecně znalci hodinek nemusí tyto módní značky. Proč? Protože zde neplatíte často za kvalitu, ale platíte hodně za značku (ne že byste u hodinek Rolex neplatili za značku, ale ta kvalita je tam jasná). Za stejné peníze, jako stojí módní hodinky Tommy Hilfiger, si můžete koupit opravdu kvalitní hodinky, třeba švýcarské Seiko. A uděláte lépe. Tommy Hilfiger jsou opravdu spíše módními hodinkami, ne opravdu TOP hodinkami, jako jsou třeba ty švýcarské.

Hodinky prodávané pod značkou Tommy Hilfiger jsou navrženy a vyrobeny společností Movado ve Švýcarsku, nicméně jsou vyráběny v Číně. Strojky uvnitř hodinek pocházejí z Japonska. Quartz hodinky z Japonska jsou vysoce spolehlivé, přesné a je nepravděpodobné, že by vyžadovaly jakoukoli nestandardní údržbu. Japonci opravdu vědí, co dělají, pokud jde o hodinky.

Tommy Hilfiger nevyrábí hodinky. Zadávají výrobu externím výrobcům hodinek. Ale přesto, i když je výroba zadána externě, standardy kvality stanovuje Tommy Hilfiger. Znám přátele, kteří hodinky Tommy Hilfiger používají déle než deset let. Nikdy neměli žádné problémy a jsou se svými hodinkami velmi spokojení.

Zeptejte se hodinářů, co si myslí o módních hodinkách, jako jsou třeba Tommy Hilfiger. Raději vám doporučí za tu cenu jiné hodinky.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger

Pokud se považujete za fanouška Tommy Hilfiger a hledáte nové hodinky, které by zapadly do vašeho stylu, zde je od nás několik doporučení na pánské hodinky Tommy Hilfiger.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger Luke Gold Tone

Tommy Hilfiger Luke Gold Tone
Tommy Hilfiger Luke Gold Tone

Tyto hodinky lákají na klasickou a nadčasovou auru s kombinací zlatého tónu a modrého rámečku. Ve středu ciferníku je červené, bílé a modré logo Tommy Hilfiger spolu s chronografem. Doporučujeme tyto stylové hodinky k formálnímu oblečení, jako jsou obleky do práce nebo alternativně i pro ležérní outfit.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger Damon Black IP Mesh Watch

Tommy Hilfiger Damon Black IP Mesh Watch
Tommy Hilfiger Damon Black IP Mesh Watch

Jedná se o jedny z nejpopulárnějších hodinek značky Tommy Hilfiger. Jedná o celočerné síťované hodinky, které jsou neutrálního stylu a lze je kombinovat s řadou různých vzhledů a stylů. Tyto hodinky mají moderní styl. Super jsou k riflím, i k obleku, jako neformální doplněk.

Takže jaké jsou hodinky značky Tommy Hilfiger?

Hodinky Tommy Hilfiger jsou ve skutečnosti docela dobré na hodinky módní značky. Jsou navrženy a vyrobeny švýcarskou společností a používají japonský strojek Quartz na střední úrovni. Jsou SESTAVENY v Číně, ale stejně tak je tomu u většiny spotřebních výrobků pro masový trh. Hodinky Tommy Hilfiger nedělají značce určitě ostuduá.

Sbírám hodinky už 20 let a obecně moc nemám rád hodinky módních značek, ale u hodinek Tommy Hilfiger udělám menší výjimku. Není fér je spojovat s hodinkami jako jsou Armani Exchange a se všemi ostatními módními značkami, které doslova jen a pouze licencují svou značku a mají malý podíl na designu hodinek. Hodinky Tommy Hilfiger jsou dobře navržené, odolné a stylové. Ale pokud vidíte dražší hodinky této značky, popřemýšlejte, zda raději neinvestovat do opravdu TOP hodinek.

Výrobu firma Tommy Hilfiger zadává externě a velká část toho, za co platíte vyšší cenu, je jméno a značka (někdy dokonce na průměrných hodinkách).

A přečtěte si také o dalších módních hodinkách

Fotogalerie – Hodinky Tommy Hilfiger

[Best_Wordpress_Gallery id=“77″ gal_title=“Tommy Hilfiger“]

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.