Značka hodinek Pulsar – mají kvalitní hodinky?

Estimated read time 3 min read

Hodinky značky Pulsar jsou zde už několik desetiletí. Na světový trh vstoupili na počátku 70. let, kdy představili vůbec první LED hodinky. Od té doby si značka udržela svou pověst, že je z hlediska designu a technologie inovativní značkou. Dodnes značka zůstává tradičním výrobcem hodinek.

Éra 70. let 20. století byla plná optimizmu, vyvolala pocit, že všeho lze dosáhnout, pokud budete držet krok s technologickým pokrokem. Například v tomto desetiletí vznikla informatika, proběhl první vesmírný let a další elektronické vynálezy. Pulsar byl skvělým doplňkem tohoto věku: jeho smělost a odvážnost byla perfektním symbolem sedmdesátých let. V souladu se soudobým trendem byly i první hodinky Pulsar inspirovány vesmírem a hvězdami. Tyto hodinky byly první svého druhu – elektronický quartz s diodou emitující světlo (LED), digitálním displejem a radikálně novým vesmírným vzhledem. Hodinky Pulsar se okamžitě staly hitem a až do dnešních dní jsou tyto původní hodinky vysoce ceněny mnoha sběrateli. LED systém však nakonec nebyl tak úspěšný jako jeho rival LCD nabízený společností Seiko.

Ve skutečnosti Pulsar vytvořil první elektronické digitální hodinky na světě. Když byly hodinky odhaleny v New Yorku, vytvořilo to zcela nový způsob vnímání času. Úspěšné a inovativní značky si rychle všiml gigant Seiko a v roce 1978 společnost koupil. Ta se tak stala střední třídou hodinek (nad značkou Lorus a pod značkou Seiko).

V roce 1979, po změnách ve vlastnictví, byly hodinky Pulsar uvedeny na trh ve Spojených státech společností Seiko Corporation. Zaznamenaly obrovský úspěch a jejich expanze úspěšně pokračovala do dalších zemí světa. V současnosti patří značka Pulsar k nejvýznamnějším značkám ve všech evropských zemích. Díky zastřešení firmou Seiko je také jednou z nejspolehlivějších, co se týče kvality i ponákupního servisu. Hodinky Pulsar se za svou poměrně krátkou historii staly symbolem stylu, modernosti a original.

Hodinky Pulsar – Řekněte to svým způsobem

Od doby, kdy byl PULSAR firmou SEIKO Watch Corporation znovu uveden na trh, se vydal za úspěchem po úzké cestě, která spojuje inovativní design se schopností oslovit každého. Slogan „Řekněte to svým způsobem“ je založen na porozumění, že každý člověk, který si kupuje hodinky, jimi chce nápadně či nenápadně vyjádřit svou individualitu. PULSAR je značka, která této dynamice rozumí a i nadále vyzývá milovníky hodinek k tomu, aby si z jejího sortimentu vybrali hodinky, které budou souznít s jedinečným příběhem jejich života.

Dnes jsou hodinky Pulsar velmi populární jak v Americe, tak v Evropě.

Pověst značky Pulsar

Dnes je značka vnímána jako elegantní a technicky zdatná. Její kousky dodnes oslňují trh. Tyto hodinky jsou pro každého. Vzory upoutávající pozornost jsou nejen hezké, ale také nadčasové a spolehlivé.

Původ značky Pulsar, která byla později zakoupená společností Seiko je považována za spolehlivou značku s dobrou pověstí.

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.